Пт, 29/09/2023, 03:19:24
Вітаю Вас, Гості
Головна » ШЄСА » Пізнай ШЄСА » Тотожність

Тотожність
Відомо, що філософсько-богословські студії не навчають практичних методів нової євангелізації, до якої сьогодні заохочує Вчительський Уряд Церкви. У нашій Церкві існують вже структури, які виховують богословів і катехитів, однак бракує структури, яка б виховувала євангелізаторів.
Сьогодні існує потреба вдосконалення цього аспекту душпастирського служіння наших священиків, катехитів і мирян. Підтвердженням цього є останні ініціативи Святішого Отця та ієрархії нашої Греко – Католицької Церкви у ділянці євангелізації.
У Католицькій Церкві існують різні школи євангелізації. Одна з таких шкіл - школа євангелізації св. Апостола Андрія з головним осідком у Гвадалахарі (Мексика).
    Школу євангелізації св. Апостола Андрія (ШЄСА) у 1980 році заснували Хосе Прадо Флорес (José H. Prado Flores) і Білл Фінк (Bill Finke) у Мексиці та о. Еміліян Тардіф (p. Emiliano Tardif) у Домініканській Республіці.
Ця школа має апробацію кардинала Хуана Сандовала Ініґуеца (Juan Sandoval Iñiguez), Архиєпископа Гвадалахари (Мексика) і мексиканського єпископату. В Україні курси школи проводяться з благословення місцевих єпископів.
Сьогодні на п’яти континентах у 60-ти країнах діють вже 2000 шкіл євангелізації св. Апостола  Андрія. Програма цієї школи теоретично-практична: ми намагаємося не лише євангелізувати, але також приготовляти місцеві групи, які зможуть самі проповідувати курси програми. Звичайно, потрібно інкультурувати курси у відповідності до української ментальності та нашого обряду, і ми це поступово робимо.
Ти шукаєш духовного оживлення своєї парафії?
Ти шукаєш простий та ефективний метод євангелізації?
Хочеш змінити свою історію, історію своєї парафії і свого села чи міста?
Ти потрапив у правильне місце!
Ми маємо метод, ми маємо програму, ми маємо душпастирський проект.
Школа Євангелізації Святого Апостола Андрія складається зі спільноти шкіл євангелізації, що діють по цілому світі, які мають спільне бачення, методологію і програму формації.
Ми носимо ім’я апостола Андрія, бо, подібно до нього, шукаємо, виховуємо і хочемо приводити до Ісуса «Петрів», які б служили Йому, проповідували Його і любили ще краще від нас.
Відправним пунктом нашої діяльності є велике доручення дане, Ісусом своїм учням:
Ідіть же по всьому світу і проповідуйте Євангелію всякому творінню (Мк 16,15)
Нашою метою є виховувати євангелізаторів, які в свою чергу будуть здатними формувати парафіяльні школи євангелізації або єпархіальну чи дієцезальну школу євангелізації.
Ми не проводимо лише окремі курси, а певну послідовну програму курсів у парафіях чи єпархіях.
Ми не лише проводимо курси, але також  допомагаємо сформувати місцеву групу євангелізаторів, здатну самостійно проводити курси.
Ми виховуємо євангелізаторів, поширюємо Школи Євангелізації, допомагаємо організувати  при парафії чи єпархії школу євангелізації.
Кожен, хто особисто зустрів Христа,  у нашій школі може продовжувати свій духовний зріст через вивчення Божого Слова і пізнання здорової та надійної науки Церкви.


Категорія: Тотожність | Додав: apostolosandreas (18/05/2011)
Переглядів: 1576 | Рейтинг: 0.0/0