Вт, 18/06/2024, 08:57:56
Вітаю Вас, Гості
Головна » 2011 » Листопад » 25   Я щодня читаю Святе Письмо і усе мені було зрозуміло. Так здавалося до того часу, поки не прослухала курсів, на яких вчуся глибше розуміти прочитане, давати відповіді на чимало, здавалося б, простих запитань: Хто є учнем Ісуса? Яка мета учня? Яка методика навчання Ісуса? Якими повинні бути відносини учнів між собою та з Богом? Які засоби Бог застосовує для нашого очищення?
   Життя учня перетворюється на прославу Бога. Ми ходимо до церкви, сповідаємося, причащаємося, але чи ми справді є учнями Ісуса? Наскільки далеко ми знаходимось від Бога-Отця та від провідництва Святого Духа?

Любов Фостяк
Учасниця курсу
м. Лісабон

Категорія: Новини курсів у Португалії | Переглядів: 1055 | Додав: osbmpt | Дата: 25/11/2011
   Основною метою курсу було формування учнів, на зразок постаті улюбленого учня Ісуса – Йоана, який єдиний вистояв з Христом до кінця. Незважаючи на переслідування та утиски, Йоан не залишив свого Учителя ні на мить та пройшов з Ним всю Хресну дорогу. Саме він, вірний у своїй любові Ісусові, підтримував Пресвяту Богородицю під хрестом. Цей його вчинок спонукає замислитися, якою дорогою ми йдемо, куди прямуємо і чи завжди справді любимо Христа… Як ми поводимося за межами храму, в товаристві друзів, на пікніку, в парку? Чи не соромимося поширювати Слово Боже? Саме у цих відповідях на ці питання і криється те, наскільки близько ми знаходимося до Христа.

Світлана Чорна-Киба
Учасниця курсу

м. Лісабон
Категорія: Новини курсів у Португалії | Переглядів: 1143 | Додав: osbmpt | Дата: 25/11/2011